WYNIKI SPŁAWIKOWYCH ZAWODÓW RODZINNYCH WĘGRÓW 2024

W dniu 8 września 2024 r. nad Zalewem w Węgrowie odbyły się Zawody Rodzinne pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Węgrowa. Pogoda tego dnia była wyśmienita, a uczestnicy zawodów dopisali w liczbie 60 osób plus liczni kibice.

O godzinie 8.00, po oficjalnym przywitaniu przez Prezesa Koła Wojciecha Matusika oraz Zarząd Koła, przystąpiono do losowania i rozdania pakietów startowych (zanęty Traper, wafelków oraz napojów). Następnie rodziny udały się na swoje stanowiska i rozpoczęły przygotowania do rywalizacji. Zawodnicy łowiłli głównie uklejki, jazgarze, leszcze oraz płocie, ale udało się złowić również jazie oraz okonie.

Po zakończeniu zawodów o godzinie 12.00 oraz zważeniu zdobyczy, na zawodników czekała super grochówka przygotowana przez Panią Wrzeszcz oraz kiełbaski z grila przygotowane przez Pana Wrzeszcz. Urząd Miasta Węgrowa godnie reprezentował Pan Piotr Szaniawski z Wydziału Spraw Społecznych, który wraz z Prezesem Koła wręczał zasłużone nagrody.

Na zwycięzców zawodów czekały puchary, dyplomy oraz ufundowane przez Urząd Miasta Węgrowa, nagrody rzeczowe (funkcjonalne rzeczy gospodarstwa domowego). Dla każdej drużyny były również do wyboru artykuły wędkarskie oraz pelet wędkarski ufundowany przez producenta zanęt wędkarskich - firmę TRAPER z Siedlec. Dodatkowa nagroda, ufundowana przez sklep wędkarski "NEPTUN" z Węgrowa, została rozlosowana wśród wszystkich uczestniczących drużyn.

Zarząd Koła chciałby gorąco podziękować Burmistrzowi Miasta Węgrowa oraz firmie TRAPER za niezawodne wsparcie organizacji tych ważnych dla nas zawodów.

Uczestnicy zawodów (rodziny) wg kolejności zajętych miejsc:

1. RODZINA KALICKICH
2. RODZINA SALACH
3. RODZINA KORCZAK
4. RODZINA ZADROŻNYCH
5. RODZINA GIERŁOWSKICH
6. RODZINA FEDORCZYK
7. RODZINA CZARNAK
8. RODZINA CZAPSKICH
9. RODZINA CIBOR
10. RODZINA JANOWSKICH
11. RODZINA GÓRAL