Komunikat dla "Członków uczestników"

Otrzymując na swej drodze szanse i wyzwania warto pamiętać, iż "każdy człowiek ma wybór: albo poddać się trudnościom, albo stawić im czoła i walczyć".  Na nas spoczywa misja tworzenia szans i wyzwań dających szczęście i radość z pielęgnowanych pasji.

Powiadom znajomego:

Komisja ds. młodzieży PZW o. Siedlce, organizuje w dniach 11.08 - 15.08.2024 r. zawody o "Puchar Lata", które odbędą się w m. Jabłonowiec koło Żelechowa. To doskonała okazja dla dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat uczestniczących w programach szkółek wędkarskich Okręgu Siedlce na sprawdzenie swych umiejętności oraz zdobycie tego prestiżowego trofeum.

Zawody odbędą się w klasyfikacji drużynowej (3 osoby w reprezentacji szkółki - dziewczęta i chłopcy).
Zarówno same zawody jak i zajęcia edukacyjne będą obsługiwane przez Komisję ds. Młodzieży naszego Okręgu PZW Siedlce.

Uprzejmie informujemy, że szczegółowy plan zajęć wraz z obowiązującymi uczestników wymaganiami, będzie przesłany tylko i wyłącznie do osób uprawnionych prowadzących szkółki wędkarskie, po otrzymaniu od nich listy uczestników reprezentujących szkółki wędkarskie - zgłoszenia do dnia 30.05.2024 r. (nieprzekraczalnie).

Kilka miłych szczegółów możemy już zdradzić, a mianowicie:
- całkowity koszt pobytu uczestnika to okrągłe 0zł,
- minimalne poświęcenie to cenny czas,
- w ryzyko należy wpisać RADOŚĆ z uczestnictwa i niedosyt z tak krótkiego czasu spędzonego z przyjaciółmi.

W tym miejscu zaznaczamy, że jedynym obowiązkiem rodziców/opiekunów prawnych jest dowóz uczestników dn. 11.08.2024 r. w godz. 11.00-12.00 oraz ich odbiór w dniu 15.08.2024 r. w godz. 11.00-12.00.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz satysfakcję z pobytu.

Komisja ds. Młodzieży

Podobne wiadomości